O mnie

Wszystko, co tworzę, robię nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla radości innych. Może nie będę zbyt odkrywczy w tym, co powiem, ale czerpię z tego niezwykłą przyjemność, fotografując te  chwile, które będą dla każdego wspomnieniem na całe życie.

Czym się zajmuje

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, fotografuję ciekawe wydarzenia, niezwykłych ludzi. Każdy fotograf ma swój własny styl pracy. Na sesjach, nie lubię spędzać zbyt wiele czasu na czekaniu i ustawianiu do zdjęć. Ważne są dla mnie  ujęcia pełne ekspresji, w ciągłym ruchu, zmieniając miejsca i klimaty .

Czy można sfotografować swoje sny i marzenia ?

Na pewno niejeden raz każdy z nas się nad tym zastanawiał. Jestem przekonany, że jest to możliwe. Kolorowe, romantyczne wspomnienia drzemią w każdym z nas. Fotografia pozwala nam przenieść się w inny świat, pokazać go w odmienny i ciekawy sposób.
      Fotografia ślubna jest  szczególnym wydarzeniem – duchowym i towarzyskim, a zdjęcia są najtrwalszą związaną z nim pamiątką i jeśli nie będą wspaniałe, nigdy nie będziecie mieli szansy tego zmienić. Dlatego przygotowując się do ślubu warto o dobrych zdjęciach myśleć jak o cennej, być może najcenniejszej inwestycji, nie tylko jak o jednej z wielu rytualnych, ślubnych konieczności. Jest opowieścią dwóch osób, w której ja jestem portrecistą, przedstawiającym historię jednego niezwykłego dnia, tylko zamiast słów używam zdjęć. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 by dkfotografia.pl  tel. 500 600 977  d.kaczmarek@me.com 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora jest zabronione .